אבי פדידה

אבי פדידה


במשך כמעט 30 שנה, ביסס אבי פדידה את מעמדו כמעצב שיער פורץ דרך, אשר לא מפסיק להתחדש ולהפתיע. פדידה אף נחשב לאחד ממעצבי השיער האקספירמינטליים ביותר, מהסוג שמצליח לעניין גם קהל "צפוני" מפונפן וגם קהל שמעדיף מסיבות אפלוליות במרתפים.


קולקציית התסרוקות שלו היא עולם ומלואו של יצירה אומנותית תוססת, צבעונית, מוקפדת ואיכותית. לעיתים העיצובים שלו נעים ממראה נשי ופאנקי, בלוק רך במיוחד למראה שובב, בועט, קאלברי, ממש על גבול הטום בוי; לעיתים הם מתאפיינים במראות שיער זוהרים, חושניים ואלגנטיים עם השראה הוליוודית; ולעיתים מראות השיער כוללים תסרוקות אסופות ברשלנות מכוונת תחילה, סגנון מוקפד ודרמטי המקבל טוויסט בחלק מהמראות בצורת סרטי שיער מנוקדים וסיכת פרח מלבד.


בין המראות הבולטים שמאפיינים את החזון של אבי פדידה:


מראה אצילות הוליוודית של שנות ה-60 : תסרוקת אסופה ומוגבהת לאחור. הדגש הוא על הענקת נפח בקודקוד ובחלקו האחורי של הראש. מראה המשדר עוצמה, חושניות וסקסיות בגדר הומאז' לכוכבות הוליווד של שנות ה-60.


מראה רומנטי ענוג: מראה "כאילו לא עשיתי שום דבר" – מראה שיער גלי, אסוף, מעוצב וברור. שביל בצד ופוני מוארך הנופל לכיוון הפנים כאשר מאחור מונח השיער ברכות על העורף. המראה הוא טבעי ומשדר רומנטיות ענוגה.


מראה אסוף ומוקפד: שיער מתוח לכיוון הצדדים לאחור, להדגשת עצמות הלחיים – תסרוקת פיסולית כלפי מעלה. להשלמת המראה מוצמדת סיכת פרח המעניק קריצה שובבה היוצר מראה עוצמתי ומלא בטחון.

 

To Top